Aż musiałem założyć konto żeby się o coś przyczepić. :P

Cytat Zamieszczone przez Coody Zobacz posta
Mistrz Wolfensteina
Zbierz wszystkie trofea.


Musimy zebrać wszystkie naczynka jakie są dostępne w grze.
Otóż nie naczynka, bo w grze złote są nie tylko naczynka. Trzeba zebrać wszystkie złote przedmioty.


Cytat Zamieszczone przez Coody Zobacz posta
Akumulator +
Odblokuj siódmą umiejętność szturmową.


Zabójstwa pośrednie z wykorzystaniem ulepszenia odbicia Laserkraftwerku x5 - To jest jedno z bardziej wymagających wyzwań. Gdy znajdziemy ulepszenie do tej broni, które umożliwi nam odbijanie lasera, to dopiero wtedy możemy się za to zabrać. Jest to trudne, ponieważ jest to wąska wiązka za pomocą której musimy zabić przeciwnika (najlepiej strzał w głowę, albo szybka seria w tors). Jest miejsce w którym mi się udało to zrobić, gdzie przeciwnik patrolować okolice i stał za rogiem. Pod odpowiednim kątem wypuszczona wiązka, powodowała że wróg eksplodował. Wystarczy powtórzyć to pięć razy.
Nagroda: Zwiększymy pojemność baterii dla broni energetycznych.
No tu nie chodzi o to co napisałeś. Po zebraniu tego ulepszenia wiązka lasera odbija się od ziemi pod pewnym kątem. Trzeba wycelować przed przeciwnikiem tak, żeby wiązka odbiła się od ziemi i go zabiła (niekoniecznie za pierwszym razem). I jest to na prawdę bardzo proste i sprawia dużo przyjemności. Dla zobrazowania zrobiłem screeny:





Pozdrawiam!